Коледни празници в Южна Австрия
*ПРЕПОРЪЧАН ХОТЕЛ: Sporthotel Frühauf – топлосърдечно посрещане и топ обслужване!
Период: 21 Декември 2013 – 25 Декември 2013
Снежна, Бяла Коледа в планините Ноки!
Насладете се на специална атмосфера в планинския ски курорт Инеркремс, на 1550 метра над морското равнище, с гаранция за сняг, 10 ски лифта и 45 км от снежни писти! Карайте ски, правете снежни човеци или просто релаксирайте – за всичко е помислено, за да прекарате незабравими мигове – предложението включва специална празнична Коледна програма за ВАС!
- Обикаляне с фенери: Ще ви бъде даден фенер в ръка и ще може да се разхождате в курорта през ноща с прясно изпечени курабийки.
- Романтична разходка с карета: Ще се наслаждавате на идилично живописни гледки в района Катчберг. В хижата „Priesshütte“ ще бъдете посрещнати от собственика, с много забавления.
- Коледен концерт: Този коледен концерт със специални нотки ще ви накара да се настроите за специалното Коледно Гала меню.
- Традиционна Коледна Вечер: Празничната програма на Коледата в Каринтия включва аперитиф в бара на хотела, специално Коледно меню за вечеря, след което следва разходка до местното параклисче. Коледната елха, горещ винен пунш и прясно изпечени курабийки ще ви накарат да се забавлявате.
Кулинарни Вкусотии
- Коледна Гала вечеря с 6 ястия
- Вечеря на барбекю
- Коледен бюфет с Каринтски кулинарни вкусотии
от EUR 409/800 лв.
Включени:
- 4 нощувки (стая с душ, wc, сателитна телевизия, сейф, сешоар и балкон)
- Бюфет със закуска
- Вечеря с кулинарни вкусотии
- Програма „Бяла Коледа“
- 2 ½ дни ски карта за Инеркремс
- Деца до 6 години, с безплатно настаняване
За повече информация: тел. 052 300452; моб. 0889276910; email: office@blue-seas.eu